Pirografia - wypalanie w drewnie - Wędzarnia | Budowa wędzarni | Gril murowany l Działka :: Władysławowo

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Pirografia - wypalanie w drewnie

27-czerwca 2014r.

Jakie ludzie mają talenty przekonałem się robiąc projekt napisu na desce do prawie skończonego domku drewnianego dla mojego wnuka. Otóż, siedziałem przy komputerze na działce robiąc prosty projekt graficzny napisu na desce " Domek Krzysia" - dodałem mały obrazek Spidermana i cały czas głowiłem się jak potem to zrobić - wyrzeźbić-wypalić?. Tylko prosto robi się projekt na komputerze ale jak potem przelać projekt na deskę - bo niestety takiego talentu ci u mnie brak :-)). I nagle pojawia się mój kolega Marek i pyta co robię-na ekranie otwarty projekt napisu. Marek zaczyna szukać czegoś na swoim  telefonie i pokazuje mi fotkę, jedną, drugą i mówi .... ten właśnie skończyłem - godło Austrii. Aż mi dech zaparło - taki talent a ja mam problem - kto mi mój projekt przeleje na deskę?!
   
Od słowa do słowa i mam wykonawcę mojego projektu :-)))) Poniżej zobaczcie sami jaki talent ma mój kolega Marek. Dodam, że nie zajmuje się tym profesjonalnie a tylko amatorsko. Doradziłem mu, żeby takiego talentu nie marnował. Postanowiłem zaprezentować kilka jego prac na moim serwisie o wędzarni, ponieważ zawsze zamieszczam prace i pomysły ludzi, którzy sami potrafią zrobić coś od siebie. Każdy przecież chciałby mieć fajny napis np. przy wejściu na swoją działkę, oryginalny portret itp. Nie sztuką jest mieć kupę kasy i kupić gotowe projekty zarówno wędzarni czy innych - wynająć ekipę i gotowe - sztuką jest zrobić to samemu lub przez amatora, a i tak jest to często i lepsze i praktyczniejsze. Marek zajął się moim projektem, a następny to będzie projekt w drewnie mojej wędzarni. Jak powstanie projekt napisu od razu go zaprezentuję. Jeżeli podobają się projekty i chcielibyście mieć podobne, za zgoda Marka podaję jego maila i numer telefonu. / szatan61@vp.pl - 600-387-648 / - uzgadniacie szczegóły i macie fajne np. portrety na kominek swojego wnuka, żony itp. - Polecam !

Wybrane prace Marka
Strony i Serwisy Internetowe - to mój serwis firmowy - Leszek

Sama pirografia to metoda tworzenia nadruków na drewnie. Używa się do tego pirografu (wypalanki), czyli rozgrzanego prądem elektrycznym rylca. Można nim wypalać na drewnie różne wzory, od niewielkich napisów, po skomplikowane obrazy.
Jak zamówić portret?

  • wyślij na mój e-mail (szatan61@vp.pl ) zdjęcie  osoby/osób/symbolu itp. które mam narysować/wypalić.

Ważne by zdjęcie było dobrej jakości, w wysokiej rozdzielczości, tak by było widać wszystkie szczegóły twarzy.
Proszę pamiętać, że im ostrzejsze zdjęcie tym dokładniejsza i bardziej szczegółowa kopia. Bardzo proszę o przesyłanie zdjęć, na których portretowana osoba wyszła najlepiej i jest najbardziej do siebie podobna. Im więcej szczegółów do wypalania (np. dłonie, opaska na włosach, kolczyki) tym lepszy efekt końcowi i ciekawszy obraz.
Te same zasady dotyczą symboli i własnych projektów i należy podać rzeczywisty rozmiar w centymentrach / szer. i wysokość /

Wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia uzgadniamy telefonicznie lub mailowo.

No i efekt końcowy-mój projekt wdrożony/wypalony na desce przez Marka :-))

Zobaczcie sami- 1 dzień od pomysłu do realizacji. Podziękowania dla Marka!
Teraz mój wnuczek ma swój domek Spider-Mana :-)))
zobacz gotowy już domek Krzysia!

 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego